Choď na obsah Choď na menu

Prosba o pomoc – zrušiť sektu Kresťanské spoločenstvo milosť

11. 3. 2012

Kto z vás má príbuzného alebo známeho právnika, navrhnite mu, aby sa začal dobrovoľne venovať sekte KS milosť.

Dobré by bolo, aby sa našiel nejaký právnik,

ktorý by bol ochotný vybavovať a chodiť po súdoch,

s cieľom právnou cestou dostať pastorov KS milosť za mreže, nakoľko páchajú vážne trestné činy ubližovania na psychickom zdraví členov sekty.

***********

úryvky z diskusie:

Bývalá členka sekty

Ja som chodila do KS MILOST do Lipt.Mikulasa.Znicilo mi to rodinu,zdravie.ja sama som padla na dno a na urcity cas som prestala verit v Boha.doteraz sa z toho spamatavam.a nie som sama.poznam vela rodin,ktore takto znicili.su to vlci v ovcom ruchu.Keby sa nasiel pravnik a skupina ludi,ktora zariadi to,aby zanikli a poniesli si nasledky+verejna potupa.tak ako oni potupovali svojich clenov.

***********

Admin:

Vlado Vy ste úbohá, zblúdenia, pomýlená a zmanipulovaná duša.
I keď Váš psychický stav, nie je na psychopatologickej úrovni (ako u iných členov), aj napriek tomu ste psychicky zmanipulovaný

S veľkou hrdosťou sa Vlado chválite, že prispievate peniaze do sekty.
Tak to je teda naozaj veľmi na „chválu“!
A len tak náhodou nemáte ženu a deti?
Nehladujú Vám náhodou žena a deti netrpia od hladu, a majú si čo primerané obliesť
z dôvodu, že prispievate veľké peniaze na sektu?

A Vlado nehanbíte sa, že prispievate na blahobyt svojich pastorov, ktorí žijú v nepochopiteľnom prepychu?
Vy ste otrok ktorý pracuje na pána – pastora, aby mohol žiť v blahobyte

Hovoríte, že tie príspevky od členov sekty sú falošné – to je ale len Váš zmanipulovaný názor.
Ja Vám veru môžem povedať len jedno: Kto by mal motiváciu
a čas na falšovanie príspevkov?
Je skutočne nereálne, aby niekto mal čas, chuť a motiváciu falšovať tie príspevky.
A navyše aj zo svojho terminálu vidím, že každý príspevok retardovaného člena má inú IP adresu

Príspevky sú na 100% pravé a autentické!!!!
***
A Vlado nie ste náhodou Vy ten úbohý zmanipulovaný úbožiak, ktorý ma chcel udať na políciu, kvôli tomu, že ohlasujem o sekte pravdu?

***********

Admin:

Nuž ja mám zo života jednu skúsenosť: treba byť skeptický.
Tak po prvé nemôžem si byť istý či to čo tu píšete je naozaj pravdivé, či to nie je zámerne vymyslené.
Ak by to aj bolo s princípu pravdivé, rozhodne by Vaše svedectvo nebolo celkom objektívne pretože KS Milosť je známa manipuláciou.
inak samozrejme; ako som aj v iných príspevkoch písal nie v celej ks milosť sú pastori rovnakí, ks milosť má veľa pastorov, nie všetci sú možno takí cynici, niektorí môžu byť RELATÍVNE SLUŠNÍ - o tom som písal aj v jednom z predchádzajúcich príspevkov.
Inak na základe charizmy poznania a múdrosti mi Pán Boh pomohol nájsť aj tie najtajnejšie taktiky pastorov o psychologickej manipulácii - konkrétne myslím o falošnom Duchu Svätom - bohužiaľ nemám čas o týchto veciach podrobnejšie písať
Oľga Vy síce môžete mať všeliake pekné citové a emocionálne zážitky z KS milosť, môžu sa v ňom ľudia psychologicky zmeniť k lepšiemu, avšak to neide o skutočné kresťanské obrátenie, to nemá s Pánom Bohom nič spoločné, je to len psychologické úroveň, nie náboženská Božia úroveň milosti
Nedajte sa manipulovať v sekte, úbohá duša

***********

čleka ks milost
(olga, 11. 12. 2011 9:34)

som členkov KS MILOST už 5 rokov. KS MILOST je jedina prava viera. My mame istotu spasenia.Za dobre skutky sa nedostaneš do neba , čiže my možeme aj hrešiť. Stači ak budeme presviečať ludi aby sa pridali k nam ,,aby sas zaregistrovali,, odovzdavali desiatky,Tak nam to hovory saš pastor. haleluja haleluja...

***********

členka sekty

(anna, 13. 9. 2012 18:59)
konečne to katolikom niekto vysvetlil.Ved oni su už aj tak zatrateny.Istotu spasenia najdete len v KS Milost. Touto cestou by som Vas chcel poprosit aby ste sa pridali k nam a podporili nas k registracii

**************************************************

Zo sekty KS milosť mi omylom poslali automatickým generátorom emailov nasledovný email o svojej vlastnej kritike:

Zdravíme Vás,

členov, fanúšikov a podporovateľov KS Milosť. Radi by sme Vás oboznámili s tým, že dnes, dňa 15. augusta prebiehala diskusia o našom spoločenstve v relácii Zaostrené na rádiu Lumen. Pozývame Vás vypočuť si celú reláciu. Od samého začiatku, až do konca. Hoci bola relácia vysielaná na rádiu Lumen, bola objektívna a zahŕňala všetky potrebné a objektívne fakty. Bolo by dobré, aby ste si spomínanú reláciu vypočuli, môžete tak spraviť pomocou nižšie uvedených linkov.

Link 1 - nezostrihaná nahrávka (obsahuje piesne v relácii), download: http://bit.ly/18CAR1h , http://bit.ly/1cVydIV
Link 2 - upravená nahrávka (neobsahuje piesne v relácii), download: http://bit.ly/12e0owT , http://bit.ly/13HTPQJ

V relácii diskutujú: bývalá členka kresťanského spoločenstva Milosť Michaela, jeden zo súčasných pastorov v Nitre Milan Dupan, riaditeľ cirkevného odboru Ministerstva kultúry Slovenskej republiky Dr. Ján Juran a zástupkyňa občianskeho združenia Integra centra prevencie v oblasti siekt Mgr. Ivana Škotová.

Prajeme pekný deň. S pozdravom,
Milosť - Kresťanské spoločenstvo

--
Na tento e-mail prosím neodpovedajte, je generovaný automaticky.

Prečítajte si aj ďalšie články, kliknite sem

 

 

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

valerastar8292148 - Привет

24. 4. 2021 9:18

Привет https://apple.com

Zoroaster - Služobníci Boha Mamona

20. 7. 2020 22:04

Kresťanské spoločenstvo Milosť je typická židokresťanská sekta na báze saduceizmu. Tak ako saducei, ani oni neveria, že ich Boh potrestá, ak ich nepotrestá svetská moc, tak nik, preto kradnú ľuďom pozemky v Ľubochni. Ak neveríte opýtajte sa susedov. Boh Mamon je príbuzným samotného Satana, ak to nie je priamo on sám a títo jeho služobníci, Vás okradnú o majetok aj o rozum. Ľudia precitnite, pošlite ich spolu s Jehovistami, Mormonmi a podobnou háveďou tam odkiaľ prišli, do Ameriky.

Veronika - Verim v Boha

18. 6. 2018 0:10

Zle sa to cita.. Ani jedna vec co je tu napisana, nie je vobec pravdiva. Verim tomu, ze Ks Milost hlasa Bozie slovo, miluje Boha. Na margot vycitiek. Kazdy clovek ma slobodnu mysel a moze sa rozhodnut ci da nejake peniazky a ci nie.. Nikto za vami nestoji a nekrici.. Ty si nedal !!!... Je to rozhodnutie srdca... A ak sa aj vyzbieraju nejake peniazky idu na chod budovy, evanielizacii, na pomoc chudobnym ... A psychoteror o ktorom sa kazdy vyjadruje?? Aky, prosim Vas?? To, ze sa ludia modlia, spievaju piesne Bohu a pocuvaju kazen!! Vary to tak nie je aj v inich cirkvach?? To by potom kazda cirkev bola psychoteror.. Boh nas miluje. Vie nam odpustit, ked ho o to poziadame.. Je to viera v Boha a bozie zakony co by ta malo posilnovat v zivote .. Mat pracu, stasne manzelstvo.. Som vdacna Bohu za to, ze to mam..

František - Re: Verim v Boha

23. 6. 2019 20:32

Mila neznáma, všetky letničné skúpiny sú pod kontrolou démona. Lacna moilosť a agenda hlasajúca krst duchom svätým s nasledným hovorením v jazykoch.
Keď príde Pán, nebude sa ťa pýtať, či hovoríš v jazykoch, či uzdravuješ a podobne. On sa bude pýtať, či máš vieru. Lukáš 18,8. A aká je to viera? Marek 11,22 "Majte vieru Božiu". Máš takú vieru?

Laco - fakty

29. 1. 2019 16:27

Jednoducho musím reagovať na niektoré vymleté bezmozgy...

V roku 2013 bol vypracovaný znalecký posudok na činnosť Kresťanských spoločenstiev.

Mgr.František Fojtík, ZNALEC v oblasti religionistiky, ekleziológie, siekt a náboženských hnutí vypracoval znalecký posudok, v ktorom POPREL tvrdenia o porušovaní ľudských práv či manipulácie, z ktorých boli KS Milosť obvinené.

Charakteristickými znakmi KS Milosť podľa Fojtíka sú aj:
- vysoká miera individuálnej slobody veriacich
- veľká informačná otvorenosť voči verejnosti
- celospoločenský prínos v oblasti prevencie proti antisemitizmu, intolerancie, rasizmu a xenofóbie
- nedogmatický prístup
- snaha o posvätený spôsob života veriacich, ktorá vedie k významným pozitívnym zmenám v osobných životoch stúpencov
- neformálnosť v oblasti vzťahov medzi duchovnými autoritami a veriacimi

Čo sa týka finančných príspevkov, tak tie sa vyberajú v každej cirkvy a mimochodom poviem vám tajomstvo - sú úplne DOBROVOĽNÉ...

KS Milost nedostáva od štátu príspevky a napriek tomu má niekoľko vlastných budov - prečo by si veriaci nemali prispieť na budovu v ktorej sa dobrovoľne stretávajú, na náklady spojené s bohoslužbami, na aparatúru atď atď...

Finančné príspevky alebo rôzne členské poplatky existujú aj mimo cirkvy, napr. v poľovníckych zväzoch, v športových kluboch... a to nikomu oči nekole.ochmonek - Re: Re: úprimnú sústrasť nad mentálnou retardáciou obetí sekty

21. 8. 2016 22:54

Zobuďte sa zo sna a nespoliehajte sa na neomylnosť človeka. Keď zbúrate tie predsudky a otvoríte srdce Bohu, tak možno zmeníte názor na cirkev a na Boha.
Ja Vám to úprimne prajem.

"Ľuďom neprekážame, ak sme priemernými veriacimi, ktorí chodia na bohoslužbu iba z času na čas a kresťanstvo neberú vážne. Tŕňom v oku im začneme byť vtedy, keď Kristovi dovolíme, aby nás premieňal." - Joyce Meyer

A, že zázraky sa dejú aj dnes, je faktom:
https://youtu.be/8tcVMimStFw

Inak, prečo nemôžem pridávať komentáre zo svojej IP adresy? A prečo ste niektoré moje komentáre vymazali a potom mi dali ban? :O
To je úbohé! Nejdem sa ani rozčuľovať. Dobrý správca stránky si ty!!! Ktovie koľký už dostali ban.

PS: Neverím tomu, že tí ľudia, ktorí sa nad komentáre podpísali ako členovia KS Milosť niekedy boli členmi KS Milosť. Príde mi to, ako keď niekto nasilu píše komentáre, ktoré sa hodia na to, aby niekoho pošpinili.

Médiá sú plné takýchto báchoriek. Neoplatí sa hltať všetko čo na internete nájdete, lebo na internet môže hocikto napísať hocičo a vydávať sa za hocikoho.
Srdečne všetkých nezaujatých návštevníkov tejto stránky pozývam na bohoslužby KS Milosť :)

Z prianím všetkého dobrého "sektár Ochmonek" osobne :D
Ale bez srandy... majte rozum...

Pokoj Vám.

Tibot - Re: Re: Re: úprimnú sústrasť nad mentálnou retardáciou obetí sekty

25. 6. 2017 11:29

Brat moj ani sa nerozculuj nad hlupostami co pisu tyto ludia. JEZIS ZIJE

Jozef - KS Milosť

23. 1. 2017 22:57

Hlupy človek ten, ktorý vieru svojich otcov zaprie. Nie som fanatik, ale narodil som sa ako katolik a tým aj celý život budem, nikto, nič ma nedonuti prestúpiť do sekty, prečo sa tieto sekty na Slovensku dovoľujú. Aj Jehovisti stoja z ich knihami ako... ktorý rimokatolik stojí na rohu a ponuka bibliu.

Pavlina - Desiatky

17. 12. 2016 16:18

Veronika, aj Vas. Pastor dava. Desiatky, Asi nie ,lebo gde by zobral. Na drahe auto dovolenky ,,ked nigde nepracuju ,,A ku tomu spaseniu. Ak. Vstupim do Vaseho spolocenstva. KS Milost. Urcite budem spaseny ,,,na slovensku je. Vela. Krestanskych spolocenstiev. Vietky budu zatratene. Len Vy budete spaseny ,,,, Je my Vas. Velmy. Luto. A vasa picha. Ze mate. Istotu. spasenia.

Veronika - Jezis Vas miluje

17. 12. 2016 1:43

Do Ks Milost patrim uz roky. Citam tu velmi zle veci, Jezis nas ucil, ze mame byt laskavy k druhym, ale zaroven chodit v pravde. Verim, ze Biblia je bozie pismo a KS milost sa nou riadi. Chvalime Boha celym srdcom. Boh patri do mojho zivota a snazim sa zit tak aby moj ziot svedcil, ze Boh je sucastou mojho zivota. Kazdy sa moze rozhodnut aky zivot chce zit, tuto moznost nam dal Boh, premyslat, rozhodovat sa. Nestretla som sa s takym niecim co opisujete, ze niekto z clenov ks sa tak sprava a co sa tyka desiatkov,, je to rozhodnutie srdca ci peniazky date alebo nedate. Ja sa snazim davat desiatky,, aj ked niekedy mi to nevida,, ale verim, ze to davam na dobru vec aby sa sirilo evanielium,, vdaka Panovi mam stasnu rodinu, moj manzel je neveriaci,, ale ked sa stretneme spolu pri stole, tak sa spolu pomodlime,, a moj syn nie je pokrsteny,. Nechavam rozhodnutie na nom. Verim, ze kazdy kto je uprimny k sebe a k inym a veri v Boha celym srdcom a prijal Jezisa do svojho zivota moze byt spaseny a je jedno do akej cirkvi alebo do spolocenstva patri. Majte krasny cas,

člen ks milost - pridajte sa k nam

10. 9. 2016 13:26

Krasne napysane,,, Pan Pastor,,

ochmonek - Re: Re: úprimnú sústrasť nad mentálnou retardáciou obetí sekty

21. 8. 2016 22:53

A poďme trochu aj do histórie :)
Cirkev povedzme z 1. storočia sa s dnešnou RKC nedá ani porovnať (nechcem sa nikoho dotknúť). V stredoveku sa cirkev absolútne odklonila od učenia biblie a prijala pohanské tradície, ktoré žiaľ dodnes v cirkvi sú. Cirkev si ich samozrejme postupom času zaužívala a dnes žiadny pravoverný katolík nepochybuje o tom, čo cirkev vyučuje. Ani ja by som asi nepochyboval, keby som bol od detstva vychovávaný týmto smerom. Ale to, že cirkev prijala nezmyselné pohanské tradície nemení nič na pravde. Ježiš povedal: "Nebo a zem sa po­minú, ale moje slová na ni­kdy ne­pominú." (Lk 21:33) To evanjelium, ktoré hlásali aspoštolovia a cirkev v čase po Ježišovej smrti je rovnako platné aj dnes. Boh sa nezmenil, len ľudia si z evanjelia spravili svoje vlastné evanjelium. Dnes sa v cirkvi vyučujú polopravdy, ktoré ale človeka nezachránia.
Boh si používa na svoje zámery ľudí. A už dávno začal pracovať na tom, aby cirkev bola obnovená. Hľadá ale ľudí, ktorých si môže použiť. John Wesley, Martin Luther, Ján Hus a mnohí ďalší boli ochotný za túto pravdu položiť život, pretože boli presvedčení o tom, že katolícka cirkev sa odklonila od skutočnej pravdy. Neviem o tom, že by katolícka cirkev niekedy zmenila dogmy, ktoré boli prijaté v stredoveku. A preto aj dnes povstávajú ľudia a cirkvi, ktoré hovoria podobne ako reformátori v minulosti pravdu, ktorá sa katolíckym veriacim (a nie len im) veľmi ťažko počúva, ale stále je to pravda. Dnes za to vďaka Bohu ľudia nie sú vraždený, ale odpor tu je... takže Váš postoj chápem.
Mohol by som Vám písať aj do rána :)
Kresťanské spoločenstvá ako aj mnohé iné cirkvi a organizácie na Slovensku (Slovo života, Jednota Bratská) aj vo svete (organizácia CfaN napr.) hovoria ľuďom evanjelium, modlia sa za uzdravenia, vyháňajú démonov, hovoria novými jazykmi a v každodennom živote aplikujú vieru v Božie Slovo. Nie ste jediný komu sa to zdá prehnané, ale toto je úloha cirkvi. A je smutné, že keď toto nejaká cirkev robí, tak je označovaná za sektu.
Je to trochu na zamyslenie...
A aby som moje slová podložil aj niečím čo má váhu, pripájam odborný posudok činnosti KS Milosť: http://www.milost.sk/news/clanok/odbornik-posudil-cinnost-a-posobenie-cirkvi-krestanske-spoloc

Pokračovanie v ďalšom komentáre...

ochmonek - Re: Re: úprimnú sústrasť nad mentálnou retardáciou obetí sekty

21. 8. 2016 22:52

Zdravím Vás Peter - Admin. Nedá mi nereagovať na ten Váš komentár a musím Vám povedať, že Kresťanské spoločenstvo Milosť aktívne navštevujem už viac ako 5 rokov. Za tých 5 rokov som v cirkvi zažil veľa vecí, avšak nikdy som si nevšimol pastora (ani jedného) ako ma hypnotizuje alebo ako hypnotizuje niekoho iného (zrejme sú už profíci :D). Už prešli 4 roky od kedy som reagoval na Váš komentár a môžem Vás ubezpečiť, že ani jedna z tých Vašich klamlivých hypotéz sa nenaplnila. Nepripadám si ani zhypnotizovaný, ani zfanatizovaný ani "mentálne retardovaný", som dokonca šťastnejší ako v minulosti, ľahšie sa viem vysporiadať s problémami, viem, že Boh ma miluje a že to, čo žijem, je v úplnom poriadku pred Ním. Ako zvykne hovorievať jeden veľmi múdry muž: "Boh je spokojný, ja som spokojný, všetko je v poriadku." V ten deň, keď som začal chodievať do KS Milosť si dodnes pamätám a stále na to spomínam ako na to najkrajšie obdobie môjho života. A poviem Vám pravdu, že mi je úplne jedno čo si kto myslí o mojom vierovyznaní, pretože ja viem v Koho som uveril.
Heh, tie zážitky, ktoré som vnímal, že nepochádzajú od Boha? A to Vy ako viete? Ako viete aké zážitky som mal? A odkiaľ pochádzajú? :)
Ako som si dnes čítal tie Vaše komentáre, moja prvá reakcia bol úsmev. Ale keď som čítal ďalej, prišlo my Vás ľúto. Dajte si pozor aby ste nešli proti Bohu. Viete, mňa takéto hlúpe reči neprekvapujú. Proti kresťanom a cirkvi bol tlak vždy, aj Ježišove slová to potvrdzujú: "Do­sť, keď je učeník ako jeho učiteľ a sluha ako jeho pán. Keď pána domu nazývali Bel­zebubom, o čo skôr jeho domácich!" (Mt 10:25)
Trochu sa tu rozpíšem viac :)
Kresťanské spoločenstvo Milosť je letnično-charizmatická cirkev, v ktorej sa hlavný dôraz kladie na bibliu (Božie Slovo), Svätého Ducha a evanjelizáciu. Toto spoločenstvo sa skladá z ľudí, ktorí vo svojich životoch zakúsili, že Boh existuje, je živý a koná aj dnes tak ako konal v minulosti. Taktiež každý kresťan je hlboko presvedčený o tom, že biblia je úplne pravdivá a dokonalá a je ochotný svoj život prispôsobiť biblii. Prečo? Pretože: "dob­rota Božia ťa vedie k po­kániu" (Rim 2:4)

Pokračovanie v ďalšom komentáre...

Peter - Admin - úprimnú sústrasť nad mentálnou retardáciou obetí sekty

23. 7. 2012 11:21

Sú tu viacero príspevkov od dvoch členov KS milosť.
Je mi do plaču čítať Vaše príspevky.
Pastori zneužili hypnózu a tak zmanipulovali, že vo svojom mozgu absolútne ignorujete akúkoľvek kritiku KS milosť.
Manipuláciou sa z vás stali jedinci, ktorí nereagujú na kritiku KS milosť.

I keď je celý tento článok venovaný kritike KS milosť, tvárite sa akoby o kritike vôbec nebol. To, že Vám pastori spôsobili tak vážnu mentálnu retardáciu, by si zaslúžili prežiť zbytok života za mrežami.

úprimnú sústrasť nad mentálnou retardáciou obetí sekty

ochmonek - Re: úprimnú sústrasť nad mentálnou retardáciou obetí sekty

5. 8. 2012 12:43

mentalna retardacia obeti sekty? vies ty vobec co rozpravas? poznas nieco z bozieho slova aspon? poznas boha? zakusil si jeho pritomnost? urcite nie ked sa opovazis pvedat neico taketo! nemas ziadnu bazen pred bohom a ani pred ludmi... krestanou urcite je potrebne napominat ale toto z napominanim nema absolutne nic spolocne toto je zavist, a strach ze rkc sa zmensuje a ludia ktori su menej poblazneni katolickym ucenim prijmu prave evanjelium take ake je...
a kritika! mily moj precitaj si z galatskym ake je ovocie ducha.. a potom skumaj ducha ktory je v tebe co posobi tuto tvoju nenavsit...

ochmonek - Re: úprimnú sústrasť nad mentálnou retardáciou obetí sekty

5. 8. 2012 12:47

mimochodom z tych ludi co tu pise tieto kraviny nieje podla mna ani jeden z ks milost, poznam od nich velke mnozstvo ludi.. prepacte este aj taketo kraviny robit, ze sa napisete ako clen alebo clenka ks a potom kazite ich meno... nech vam Boh odpusti...

Peter - Admin - Re: úprimnú sústrasť nad mentálnou retardáciou obetí sekty

5. 8. 2012 15:14

Zdravím Vás Ochmonek
z Vašich príspevkov vyplýva, že ste členom sekty KS Milosť.
Podľa toho čo píšete predkladám, že ste ešte veľmi mladým členom KS milosť, ste členom len niekoľko týždňov alebo mesiacov.
Tiež si uvedomujem, že zatiaľ ste psychicky normálny, na rozdiel dlhoročných členov KS milosť, ktorí sú už tak zmanipulovaní a tak extrémne im pastori zničili hypnózou zdravie, že v komentároch rozprávajú úplne z cesty, čo u Vás neplatí.

Ochmonek predovšetkým Vás upozorňujem na jednu vec:
Ako nový člen sekty ste z nej veľmi nadšený, v čom Vás je možno určitým spôsobom chápať.

Upozorňujem Vás, že to čo vnímate v sekte, ako „Boží dotyk“, alebo iné zážitky ktorým pripisujete pôvod od Boha, vôbec od Boha nepochádzajú a je to len hypnóza ktorú pastori aplikujú.
To čo Vy vnímate ako príjemné zážitky od Boha je hypnóza pastorov, a nepochádza to od Boha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tiež je pre KS milosť typické, že sa k novým členom (teda aj Vám) správajú veľmi milo, pretože keď „vtáčka lapajú, pekne mu spievajú“

Ale po dlhšom čase začnú byť problémy, pastori Vás budú mať len pre peniaze, budú Vás mať len na to, aby od Vás žmýkali peniaze. Neskôr nastanú vážne problémy a potom už bude neskoro

Preto Vám radím jednu vec:
odíďte zo sekty čo najskôr, kým nie je neskoro.
Ak neodídete zo sekty hneď potom sa Vám už nebude dať odísť,
potom sa už dostanete do pasce z ktorej nie je východu
///
Pripomínam, že ani protestantské cirkvi neuznávajú sektu - KS Milosť

alexandra - Re: Re: úprimnú sústrasť nad mentálnou retardáciou obetí sekty

8. 8. 2016 0:26

velmi pravdivy článok. prosím vas KS milost ake clenstvo treba.. to sú bozie zakony?? potrebujem mať členstvo? co je to červený kríž?? chore... cele zvratene.. sekta KS Milost.. ohánajú sa len velmi dokladne nastudovanou bibliou pretoze nic ine nevedia, sú ovladaní temnými silami ktoré oni nazvajú pôsobenie Ducha Svateho.. odídte odtiaľ nenavštevujte tieto zbory, zhromaždenia, zmanipulujú vas uplne ..

anonymne meno - Re: Re: Re: úprimnú sústrasť nad mentálnou retardáciou obetí sekty

21. 8. 2016 10:04

zdravím Alexandra,
vy nazývate temnými silami to že chorí ľudia sú uzdravený ??
Keď človek príde na bohoslužbu hluchý/slepý a odíde zdravý(počuje/vidí)??
To je Božia moc a nie temné sily...
Takže vás prosím nehovorte o tom, keď nemáte ani poňatie o tom aká je pravda...

rožok - Re: Re: úprimnú sústrasť nad mentálnou retardáciou obetí sekty

21. 8. 2016 10:11

ahoj Peter-admin,
že "žmýkanie peňazí".... V Biblii je napísané, že desiaty diel príjmov patrí Bohu... Takže to je v súlade s Božím slovom a nie len nejaká manipulácia. A navyše keby ste poznali KS Milosť tak desiatok je čisto dobrovoľný..